| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | yeni |
| Güç Sosu | Dizel Motor |
| dak. ağırlık kaldırmak | 135 mm |
| Model NO. | HNT30 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | 500 mm |
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | yeni |
| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | yeni |
| Güç Sosu | Dizel Motor |
| Çatal uzunluğu | 1220MM |
| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | yeni |
| Güç Sosu | Dizel Motor |
| dak. ağırlık kaldırmak | 146mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| Çatal uzunluğu | 1220mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| dak. ağırlık kaldırmak | 135mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| dak. ağırlık kaldırmak | 135mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| dak. ağırlık kaldırmak | 135mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| Çatal uzunluğu | 1220mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| dak. ağırlık kaldırmak | 135mm |