| Model NO. | FD50(büyük) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motor veya Japonya Mitsubishi Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motor veya Japonya Mitsubishi Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD80 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak paket, 20GP 3 adet tutabilir, 40GP 5 adet tutabilir, Genel Boyutlar: 2825*1230*2170mm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Yetenek temini | 1000 PCS/AY |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | SNSC |