| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Model NO. | FB35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model No. | FB25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon dişlisi | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FB30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| renk seçimi | Kırmızı/ Sarı/ Yeşil |
| Model NO. | FB35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |