| Model NO. | FD50(büyük) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Ürün Adı | 5 ton 6 ton 7 ton lpg gazlı forklift |
|---|---|
| Yükleme Merkezi | 600 mm |
| Güç | Petrol ve Gaz |
| Motor seçenekleri | PSI3.4 |
| Lastikler | Pnömatik veya Katı |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |