| Yakıt | Elektrikli |
|---|---|
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Yan kaydırma | İsteğe bağlı |
| Yakıt | Elektrikli |
|---|---|
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Yan kaydırma | İsteğe bağlı |
| Yakıt | Elektrikli |
|---|---|
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Yan kaydırma | İsteğe bağlı |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Garanti | 1 Yıl, 12 Ay |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Garanti | 1 yıl |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Sarı |
| Motor modeli | Çince |
| Anahtar kelime | dizel forklift |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 3 ton |
| Güç | Dizel |
| Ağırlık kaldırmak | 3000-7000MM |
| Ekler | kelepçeler, çift çatal, döndürücü, kabin, kova vb. |
| Anahtar kelime | dizel forklift |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 2,5 ton |
| Güç | Dizel |
| Ağırlık kaldırmak | 3000-7000MM |
| Ekler | kelepçeler, çift çatal, döndürücü, kabin, kova vb. |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak paket, 20GP 3 adet tutabilir, 40GP 5 adet tutabilir, Genel Boyutlar: 2825*1230*2170mm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Yetenek temini | 1000 PCS/AY |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | SNSC |