| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Çiftlikler, Perakende Satış, İnşaat işleri, Enerji ve Madenc |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Uygulanabilir endüstriler | Giysi Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İç |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | nokta dönüşlü yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Uygulanabilir endüstriler | Giysi Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İç |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | nokta dönüşlü yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Uygulanabilir endüstriler | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Ev Kullanımı, P |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Mini Yükleyici, Mini Yükleyiciler |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Çalışma ağırlığı | 7600kg |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal yükleme kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300mm |
| Model NO. | 388 |
|---|---|
| Türü | Çok büyük bir yükleyici |
| Motor | Orijinal Mitsubishi (Japonya'da üretilmiştir) |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu |
| Direk Malzemesi | Q235A |
| Yükleme ve Boşaltma Modu | Döner |
|---|---|
| Yürüme modu | Tekerlekli |
| Türü | Çok büyük bir yükleyici |
| Motor | Orijinal Mitsubishi (Japonya'da üretilmiştir) |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Model NO. | 388 |
|---|---|
| Yükleme ve Boşaltma Modu | Döner |
| Yürüme modu | Tekerlekli |
| Türü | Çok büyük bir yükleyici |
| Motor | Orijinal Mitsubishi (Japonya'da üretilmiştir) |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |