| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal yükleme kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 450mm |
| Çalışma ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal yükleme kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 450mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma ağırlığı | 5200kg |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 2500kg |
| Nominal yükleme kapasitesi | 6800kg |
| Tekerlek tabanı | 1650MM |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Çiftlikler, Perakende Satış, İnşaat işleri, Enerji ve Madenc |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Çiftlikler, Perakende Satış, İnşaat işleri, Enerji ve Madenc |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Çiftlikler, Perakende Satış, İnşaat işleri, Enerji ve Madenc |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Çiftlikler, Perakende Satış, İnşaat işleri, Enerji ve Madenc |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |