Güçlü hidrolik sistemi, dayanıklı yapısı ve düşük yakıt tüketimi olan yüksek performanslı SNSC 7.6 tonluk ekskavatör.
| Ürün | kazıcı |
| Motor | YCF3065-T480 |
| Kovanın kapasitesi | 0.3 |
| Swing Hızı | 0-12 |
| Max. kova kazma gücü. | 45 |
| Kol kazma gücü | 36 |
| Toplam Uzunluk | 6308 mm |
| Toplam Genişlik | 2238mm |
| Toplam Yükseklik | 2718mm |
| Mini zemin boşluğu | 260 mm |
| Kuyrukta salınım yarıçapı | 1797 mm |
| Max. Kazma yüksekliği | 7154 mm |
| Maks. Atma yüksekliği | 5330 mm |
| Max. Kazma Derinliği | 3765 mm |
Yapıyı iyileştirmek, gerginliği dağıtmak, yapının istikrarını ve dayanıklılığını artırmak
Silindir koruyucu plaka ve alt koruma cihazı ekleyin, boru hattı gizli tip tasarımı.
Hidrolik yağ radyatörü ve solunum cihazı, güçlü soğutma fanı vb. ekleyin.
Geliştirilmiş araba çerçevesi (şasi ve platform) Büyük raf daha geniş ve kalın.
Güçlendirilmiş kauçuk ray dayanıklı
El ve kontrol listesi, öğrenmesi kolay
SNSC Mini Excavator konteynerle gönderilir.1*40'GP - 6 Birim mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen
Kapalı yükleyici Konteyner Nakliye'de Araç Kutusu, Katalog, Eldivenler ve İşletim ve Bakım Kılavuzları ve Yedek Parçaları ile birlikte.mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı
SNSC kaydırma yükleyicisi için garanti süresi 15 Ay veya 2500 Çalışma Saati.mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini kazıcı mini sürünen
Müşterilerimizin çalışma ihtiyaçlarına göre, yükleyici mühendisimiz size VIP çözümlerimizi verecektir.1 kovada 4 taneÇim kesicisi, avcı, kanca vb. .
Biz, SHINE INTERNATIONAL GROUP Co. LTD. inşaat makineleri, örneğin forklift, tekerlekli yükleyici, mini ekskavatör vb.Ürünlerimiz 80'den fazla ülkeye ve bölgeye zaten yüksek değerlendirme ile ihraç edilmiştir.Dürüst, girişimci, yenilikçi,Shine International, Çin'de uluslararası standart otomobil şirketi olmak için avantajımızı kullanacak ve sizinle işbirliği yapmayı samimiyetle bekliyoruz.!