Yüksek performanslı SNSC 7.6 tonluk ekskavatör, güçlü hidrolik sistem, dayanıklı yapı ve düşük yakıt tüketimi. Yol, çiftlik ve inşaat işleri için idealdir.
| Ürün | ekskavatör |
| Motor Modeli | WP4.6N |
| Kova kapasitesi | 0.6 |
| Dönüş Hızı | 0-12 |
| Maks. Kova Kazma Gücü | 91 |
| Kol Kazma Gücü | 55 |
| Toplam Uzunluk | 7677mm |
| Toplam Genişlik | 2550mm |
| Toplam Yükseklik | 3377mm |
| Mini Yerden Yükseklik | 290mm |
| Kuyrukta Dönüş Yarıçapı | 2365mm |
| Maks. Kazma Yüksekliği | 8900mm |
| Maks. Boşaltma Yüksekliği | 6300mm |
| Maks. Kazma Derinliği | 5180mm |
Yapıyı iyileştirin, stresi dağıtın, yapının stabilitesini ve dayanıklılığını artırın
Silindir koruma plakası ve alt koruma cihazı ekleyin, boru hattı gizli tip tasarım.
Hidrolik yağ radyatörü ve solunum cihazı, güçlü soğutma fanı vb. ekleyin
Geliştirilmiş araba çerçevesi (şasi ve platform) Daha geniş ve kalın raf.
Takviyeli kauçuk palet dayanıklı
Kol ve kontrol listesi, öğrenmesi kolay
SNSC Mini Ekskavatör konteyner ile sevk edilir. Paketleme ve Nakliye 1*20'GP - 46 Adet, 1*40'GP - 6 Adet mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli
Konteyner Nakliyesinde Alet Kutusu, Katalog, Eldiven ve Kullanım ve Bakım Kılavuzları ve Yedek Parçalar ile birlikte Kapalı yükleyici.mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli mini paletli
SNSC mini yükleyici için Garanti Süresi, hangisi önce gelirse, denizaşırı liman varış tarihinden itibaren 15 Ay veya 2500 Çalışma Saatidir. mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini paletli mini ekskavatör mini ekskavatör mini paletli
Müşterimizin çalışma ihtiyaçlarına göre, yükleyici mühendisimiz size VIP çözümlerimizi sunacaktır. Standart kovaya ek olarak, ekskavatörümüz ayrıca kelepçe, 4'ü 1 arada kova, çim kesici, burgu, kanca vb. gibi her türlü ataşmanla da kurulabilir.
Biz, her türlü inşaat makinelerinin ihracatı ile uğraşan SHINE INTERNATIONAL GROUP Co. LTD, örneğin forklift, tekerlekli yükleyici, mini ekskavatör vb. Ürünlerimiz, yüksek değerlendirmelerle 80'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. "Dürüst, girişimci, yenilikçi, kazan-kazan" temel değerlerine bağlı kalarak SHINE INTERNATIONAL, Çin'de uluslararası standartlara sahip bir otomobil kuruluşu olmak için avantajımızı kullanacak ve sizinle işbirliği yapmayı içtenlikle dört gözle bekliyoruz!