| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 8200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites kutusu | Mekanik olarak çalıştırılan hidrolik senkronize kayma |
| Nominal Yükleme Kapasitesi | 2500kg |
| Zemin temizliği | 300 mm |
| Çalışma ağırlığı | 7200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal yükleme kapasitesi | 3000kg |
| Tekerlek tabanı | 1650MM |
| Hızlı Bağlantı | İsteğe bağlı |
| Çalışma ağırlığı | 5200kg |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 2500kg |
| Nominal yükleme kapasitesi | 6800kg |
| Tekerlek tabanı | 1650MM |