| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu C240 veya Çin Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu C240 veya Çin Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Garanti | 1 Yıl, 2 Yıl, 1 yıl garanti, 1 yıl veya 1500 çalışma saati, üç yıl |
|---|---|
| Felç | 4 Zamanlı,2 Zamanlı,210mm |
| Durum | Yeni |
| silindir | Çok silindirli, Tek Silindirli, 4 Silindirli |
| Ağırlık | 280KG,26kg,28,200~350KG,260kg |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Karşı Denge Kaldırıcı Kamyon 3tonluk Forklift |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 145mm |
| çatal boyutu | 1070*125*50mm |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*125*45mm |