| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | 3 ton LPG ve Benzin Forklift Kamyonu FL30 |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 208 mm |
| çatal boyutu | 1220*175*80mm |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 218mm |
| çatal boyutu | 1220*150*70mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | 3 Ton LPG Benzin Çatal Makinesi Fiyatı |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Direk Tipi | Dubleks 3m/ Tripleks Tam Ücretsiz 4,5m/6m |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Nissan K25 veya Çin Gq491 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu Motoru veya Xc498 |
| İletişim | Otomatik şanzıman |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Issuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |