| Model NO. | FD80 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| Çatal uzunluğu | 1150mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| Çatal uzunluğu | 1150mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DC motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |