| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Hidrolik sistem | Japon Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Direk Tipi | Dubleks 3m/ Tripleks Tam Ücretsiz 4,5m/6m |
| Radyatör Tipi | Bakır Radyatör |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik Pompalar | Shimadzu Japonya'da Yapıldı |
| Multitandem Valflar | Shimadzu Japonya'da Yapıldı |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 1220mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 1220mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | NISSAN K25 benzinli motor |
| Hidrolik Pompalar | Shimadzu Japonya'da Yapıldı |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model no. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Opsiyonel Mitsubishi Motor |
| Kabin | Klimalı ve Isıtıcılı |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Opsiyonel Issuzu Mitsubishi Motor |
| Kabin | Klimalı ve Isıtıcılı |