| Model NO. | Ö |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Renk | müşteri özelleştirilmiş |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Sarı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Yeşil |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Sarı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model no. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | KIRMIZI |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |