| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Promosyon 3 ton Gaz LGP ve Propan Forklifti N |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| Model NO. | FD20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135 mm |
| çatal boyutu | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FD60 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu Motor veya Xc6110 Motor |
| İletişim | Otomatik şanzıman |
| Model NO. | FD18 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 115mm |
| çatal boyutu | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Ürün Adı | 2WD & 4WD off road kaldırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | DİZEL MOTOR |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| İletişim | Otomatik şanzıman |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Model NO. | FG18 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Lastik | Pnömatik Lastik |