| Yakıt tankı kapasitesi | 70 litre |
|---|---|
| Lastik | Pnömatik Lastik |
| kriter | BV, ISO/TS16949:2009, ISO9001:2008 |
| Direk eğim açısı | 6/12 derece |
| Taşıma Paketi | Çıplak Paket/Konteyner Teslimatı |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FD50(büyük) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 85mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Hidrolik sistem | Japon Hidrolik Sistemi |