| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Uygulanabilir Endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | yeni |
| Güç Sosu | AC Motorlu |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145 mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |