| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor seçenekleri | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| İletişim | Otomatik Elektrikli Hidrolik, Japonya Tcm Teknolojisi |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Ürün Adı | Elektrikli Çekim Kamyonu |
|---|---|
| Kontrolör | ABD Curtis |
| Li-on pil | 48V/450Ah |
| Mast | Dubleks/ Tripleks tam serbest direk |
| Ağırlık kaldırmak | 3m-12m |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |