| Model no. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | KIRMIZI |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Işık | Tüm LED ışığı |
|---|---|
| Serbest kaldırma yüksekliği | 145mm |
| Direk Kaldırma | 3M-6M |
| Ağırlık | 4.500 kg |
| Yan kaydırıcı | kişiselleştirilebilir |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| Çatal uzunluğu | 1150mm |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | yeni |
| MOTOR | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED Işıklar |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motor veya Japonya Mitsubishi Motor |
| Işık | LED lambaları |