| Model numarası | FD35 3.5 Ton dizel forklift |
|---|---|
| Ürün Adı | 3.5 Tonluk forklift |
| Satış sonrası hizmet | 12 Aylık |
| Forklift sertifikasyonu | CE |
| Renk | Yeşil/Sarı/Turuncu/Kişiselleştirilmiş |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik Pompalar | Shimadzu Japonya'da Yapıldı |
| Multitandem Valflar | Shimadzu Japonya'da Yapıldı |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu C240 veya Çin Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | FD20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu Motor veya Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Ürün Adı | 2WD & 4WD off road kaldırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | DİZEL MOTOR |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| İletişim | Otomatik şanzıman |
| Model NO. | HNT30 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir endüstriler | Üretim Tesisi, Çiftlikler, İnşaat işleri, Enerji ve Madencilik |
|---|---|
| Showroom Konumu | Mısır, İtalya |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| Çatal uzunluğu | 1220-1520mm |
| Model NO. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motor veya Japonya Mitsubishi Motor |
| Işık | LED lambaları |