| Model NO. | FB35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| dak. ağırlık kaldırmak | 135mm |
| Price Adjustment Criteria | USD: RMB rate, labor cost, raw material cost |
|---|---|
| Dealer Status | Leading dealers of various leading China construction machinery |
| Service Availability | 24/7 response team |
| Service Commitment | Never greedy on windfall profit |
| Advantages | Competitive Price, Quick Response |
| Model NO. | FB35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Yapımcılık yapımı Nissan Motor |
| İletişim | Otomatik Japonya Tcm Teknolojisi |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Karşı Denge Kaldırıcı Kamyon 3tonluk Forklift |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |