| Model NO. | FE18 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | konteyner ile sevk edilir |
| Teslim süresi | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | 500/ay |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FD35T-C4 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Yanmar ve Mitsubishi |
| OEM HİZMETİ | - Evet. |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Orijinal Japonya Nissan K25 Motor |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | yeni |
| Denetleyici | ABD CURTIS Kontrolörü |
| Işık | Tüm LED ışığı |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu Motoru veya Xc498 |
| İletişim | Otomatik şanzıman |
| Model NO. | Ö |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Renk | müşteri özelleştirilmiş |