| Model NO. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motor veya Japonya Mitsubishi Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Uygulanabilir endüstriler | Üretim Tesisi, Çiftlikler, İnşaat işleri, Enerji ve Madencilik |
|---|---|
| Showroom Konumu | Mısır, İtalya |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| Çatal uzunluğu | 1220-1520mm |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DC motoru |
| Çatal uzunluğu | 1150mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Model no. | FB15 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Yapımcılık yapımı Nissan Motor |
| İletişim | Otomatik Japonya Tcm Teknolojisi |
| Model no. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | KIRMIZI |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |