| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FL18 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| güçlü | Benzin/Propan/LPG/Gaz |
| Taşıma Paketi | çıplak paket |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor seçenekleri | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| İletişim | Otomatik Elektrikli Hidrolik, Japonya Tcm Teknolojisi |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Issuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Issuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
|---|---|
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Boyut(Uzun * Genişlik * Yüksek) | 6800X2040X2850mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 2680 kilo |
| Model no. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Opsiyonel Mitsubishi Motor |
| Kabin | Klimalı ve Isıtıcılı |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Opsiyonel Issuzu Mitsubishi Motor |
| Kabin | Klimalı ve Isıtıcılı |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |