| Model no. | FB15 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model no. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | KIRMIZI |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Durum | yeni |
|---|---|
| Genel boyutlar | 3670*1165*2135mm,2380x1090x2125mm,1988*850*2130MM,2040*1070*2130mm,2312mm*988mm*2065mm |
| Güç Sosu | AC Motor, DC Motor, hayır, pil, Dizel Motor |
| Çatal genişliği | 100mm,122mm,125mm,35mm,620mm |
| Tip | Elektrikli Transpalet, Manuel Transpalet, Elektrikli forklift, Elektrikli Transpalet, makaslı forkli |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Model NO. | FG18 |
|---|---|
| Yakıt | Benzin |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 145 mm |
|---|---|
| Direk Kaldırma | 3m-6m |
| Ağırlık | 4.500 kg |
| Yan kaydırıcı | Özelleştirilebilir |
| Ürün türü | forklift |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | NISSAN K25 benzinli motor |
| Hidrolik Pompalar | Shimadzu Japonya'da Yapıldı |