| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | ön yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Guangqing Motoru/Japon Nissan |
| Hidrolik sistem | Japon Hidrolik Sistemi |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Uygulanabilir Endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | YENİ |
| Güç Sosu | AC motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145 mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Konfeksiyon Mağazaları, Çiftlikler, Ev Kullanımı, Perakende, Yiyecek Mağazası, Matbaalar, İnşaat işl |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| dak. ağırlık kaldırmak | 180mm |