| Güç Kaynağı | LPG Benzin |
|---|---|
| Motor | ABD PSI 4.3L |
| Yan kaydırıcı | seçenek |
| Direk Tipi | dubleks / tripleks |
| Ağırlık kaldırmak | 3m-8m |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |