| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya ISUZU motoru |
| Işık | LED Işıklar |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Yapımcılık yapımı Nissan Motor |
| İletişim | Otomatik Japonya Tcm Teknolojisi |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| MOTOR | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Nissan K25 veya Çin Gq491 |
| Işık | Tüm LED ışığı |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |