| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Direk | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Direk | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Direk | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Direk | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal Kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | yeni |
| MOTOR | Seçim için Çin/Japonya |
| Direk | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |