| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya ISUZU motoru |
| Işık | LED Işıklar |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Mitsubishi/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |