| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl, 2 Yıl, 1 yıl garanti, 1 yıl veya 1500 çalışma saati, üç yıl |
|---|---|
| Felç | 4 Zamanlı,2 Zamanlı,210mm |
| Durum | Yeni |
| silindir | Çok silindirli, Tek Silindirli, 4 Silindirli |
| Ağırlık | 280KG,26kg,28,200~350KG,260kg |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Tip | Dizel forklift |
|---|---|
| Motor Tipi | Dizel |
| Nominal kapasite | 3000kg |
| Motor | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Ekler | Farklı ekler mevcuttur |