| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Garanti | 1 Yıl, 2 Yıl, 1 yıl garanti, 1 yıl veya 1500 çalışma saati, üç yıl |
|---|---|
| Felç | 4 Zamanlı,2 Zamanlı,210mm |
| Durum | Yeni |
| silindir | Çok silindirli, Tek Silindirli, 4 Silindirli |
| Ağırlık | 280KG,26kg,28,200~350KG,260kg |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motoru veya Japonya Motoru |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu Motor veya Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Değerlendirilmiş kapasite | 3000kg |
|---|---|
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Güç tipi | DİZEL MOTOR |
| Motor | Seçim için Çin Xinchai veya Japon isuzu/Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Maks. ağırlık kaldırmak | İsteğiniz olarak 3000-7000mm |