| Uygulanabilir endüstriler | Çiftlikler, Ev Kullanımı, İnşaat işleri, Enerji ve Madencilik |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Model NO. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin Motor veya Japonya Mitsubishi Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Uygulanabilir endüstriler | İnşaat malzemeleri dükkanları, makine tamir dükkanları, üretim tesisleri, gıda ve içecek fabrikaları |
|---|---|
| Showroom Konumu | Amerika Birleşik Devletleri, İtalya |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | Alternatif akım motoru |
| Çatal uzunluğu | 1220mm |
| Model NO. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Türü | Sıradan Yanmalı Forklift |
| Güç | Benzinli motor |
| Yük kapasitesi | 1T - 5T |
| Yakıt | Doğal gaz |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
|---|---|
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Boyut(Uzun * Genişlik * Yüksek) | 6800X2040X2850mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 2680 kilo |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin/Japonya |
| Mast | Çift katlı/tam serbest kaldırma direği |
| Seçenekler | LED Işık, Lux Koltuk, Fan, Solid Tire Ect |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 135mm |
| çatal boyutu | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |