| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Yeşil |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | çıplak paket |
| Spesifikasyon | 2573*1160*2090 mm |
| Uygulanabilir endüstriler | Çiftlikler, Ev Kullanımı, İnşaat işleri, Enerji ve Madencilik |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Türü | Kazıcı Yükleyici |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Yakıt | Petrol ve Gaz |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Yakıt | Elektrikli |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir endüstriler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Durum | Yeni |
| Güç Sosu | DİZEL MOTOR |
| dak. ağırlık kaldırmak | 145mm |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Çin C498bpg Motor veya Japonya Isuzu Motor |
| Işık | LED lambaları |