| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Motor modeli | Çin Xinchai Motoru/Japon Isuz/Mitsubishi |
| Hidrolik sistem | Japon Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 145mm |
| çatal boyutu | 1070*150*50mm |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu C240 veya Çin Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Tcm Teknolojisi |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu C240 veya Çin Xc490 |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Yakıt | Benzin |
| Yükleme Merkezi | 500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Serbest kaldırma yüksekliği | 218mm |
| çatal boyutu | 1220*150*70mm |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | Yeni |
| Hidrolik sistem | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Direksiyon cihazı | ABD Eaton Marka Direksiyon Dişlisi |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| İletişim | Otomatik |