| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Yükleme Merkezi | >500mm |
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000mm-6000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Seçim için Çin / Japonya |
| Lastik | Pnömatik Lastik |
| Ürün Adı | 5 ton 6 ton 7 ton lpg gazlı forklift |
|---|---|
| Yükleme Merkezi | 600 mm |
| Güç | Petrol ve Gaz |
| Motor seçenekleri | PSI3.4 |
| Lastikler | Pnömatik veya Katı |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~5000mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı |
| Motor modeli | Japon Shimadzu markası pompası ve valfleri |
| Model NO. | Fd40 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | >5000mm |
| Durum | Yeni |
| Motor | Japonya Isuzu veya Çin Motoru |
| Hidrolik sistem | Japonya Shimadzu Hidrolik Sistemi |
| Ambalaj bilgileri | 3 Takım / 20GP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 100 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000-6000 |
| Durum | Yeni |
| Direk Tipi | Dubleks 3m/ Tripleks Tam Ücretsiz 4,5m/6m |
| İletim tipi | Otomatik Elektrikli Hidrolik Transmisiyon |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Kaldırma yüksekliği | 3000~7000mm |
| Durum | yeni |
| MOTOR | Japonya Nissan K25 veya Çin Gq491 |
| Işık | Tüm LED ışığı |